Kontakt

Prevádzka lekárne

Lekáreň PILULA
Tomášikova 10/H
Bratislava 821 03

Email: fitlekaren@fitlekaren.sk
Telefón: 0907 830 575; 0908 715 247

Objednávky:
Email: objednavky@fitlekaren.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok:
08:00 - 18:00
Sobota:
Zatvorené
Nedeľa:
Zatvorené

Zodpovedná osoba:
PharmDr. Katarína Sýkorová

Ako sa k nám dostanete?

Nájdete nás na adrese Tomášikova 10/H v Bratislave, zo zadnej strany bytového domu. V blízkosti je menšie futbalové ihrisko, výšková časť hotela Bratislava. Parkovanie autom je možné v okolí lekárne.

Priamo na Tomášikovej ulici sú autobusové zastávky Nevädzová-OC Retro resp. DK Ružinov pre autobusové linky č. 66, 96, 75. Je možné sa k nám dostať aj z Ružinovskej ulice, kde na zastávke Chlumeckého má svoju zastávku električka číslo 9.

Mapa s umiestnen=im lekárne

O nás

Fitlekáreň.sk je internetová lekáreň, prevádzkovaná spoločnosťou MINELA, s.r.o. na základe povolenia od Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv. Výdaj tovaru zabezpečuje Lekáreň PILULA na adrese Tomášiková 10/H, Bratislava.

Lekáreň PILULA poskytuje lekárenskú starostlivosť už takmer 10 rokov. Za toto obdobie máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám opätovne vracajú najmä kvôli odbornému poradenstvu a rovnako tak cenovo výhodnému nákupu liekov a ďalšieho sortimentu. Rozhodli sme sa rozšíriť ponuku našich služieb a zriadiť pre vás e-shop našej lekárne pod názvom Fitlekáreň.sk .

Rovnako ako v našej kamennej lekárni sú pre vás k dispozícii voľnopredajné lieky, doplnky výživy, vitamínové prípravky, zdravotnícke pomôcky, kozmetika, výrobky určené deťom a mamičkám a mnoho ďalších produktov.

Prostredníctvom e-mailového kontaktu : fitlekaren@fitlekaren.sk vám radi poskytneme odborné poradenstvo týkajúce sa jednotlivých produktov v našej lekárni, ale aj pomoc s realizáciou vášho nákupu u nás.

Ponúkame cenovo výhodný nákup z pohodlia Vášho domova alebo zamestnania, možnosť osobného odberu v kamennej lekárni v Bratislave, prípadne rýchle doručenie zásielky kdekoľvek na Slovensku.

Lekaren PILULA

Prevádzkovateľ internetovej lekárne Fitlekáreň.sk je MINELA, s.r.o., Tomášikova 10/H, Bratislava 821 03. Výpis z obchodného registra SR