Doprava a platba

Možnosti dopravy

Zásielkový výdaj sa realizuje len na území Slovenskej Republiky!

Doprava zadarmo

Pri objednávke prevyšujúcej celkovou hodnotou 60,00 € s DPH máte Vami zvolený spôsob dopravy zadarmo (pošta/kuriér). V prípade výberu platby na dobierku Vám bude účtovaný príplatok 1,00 €.

Kategória DOPRAVA ZADARMO (vybrané produkty s dopravou zadarmo)

Produkt zaradený do tejto akcie má pri akejkoľvek celkovej výške objednávky Vami zvolený typ dopravy zadarmo (pošta/kuriér). To znamená, že v danom období, každá objednávka obsahujúca daný produkt (z kategórie DOPRAVA ZADARMO) v počte minimálne 1 ks má dopravu zadarmo. V prípade výberu platby na dobierku Vám bude účtovaný príplatok 1,00 €.

Osobný odber (ZADARMO) - bez obmedzenia celkovej hodnoty objednávky

Vašu zásielku pripravíme k odberu najneskôr do 24h od potvrdenia prijatia objednávky. Vyzdvihnúť si ju môžete po potvrdení pripravenosti zásielky osobne do piatich pracovných dní v našej kamennej lekárni PILULA v Bratislave na Tomášikovej 10/H (pri hoteli Bratislava). Otváracie hodiny
Môžete platiť priamo v lekárni (v hotovosti alebo kartou) alebo vopred kartou online.

Slovenská pošta – objednávky do 60,00 € s DPH (poplatok 2,50 € s DPH)

Zásielky posielame 1.triedou. Dodanie zásielky trvá 1-2 pracovné dni odo dňa vyskladnenia zásielky z lekárne. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu sú odosielané v pondelok. Tovar si môžete nechať poslať na dobierku (príplatok za dobierku je +1,00 € s DPH) alebo zaplatiť vopred kartou online.Menšie zásielky sú doručované ako listová zásielka- poštový doručovateľ Vám prinesie zásielku domov alebo Vám nechá tzv. žltý lístok. Na základe neho Vám zásielku vydajú na Vašej doručovacej pošte. Objemnejšie a ťažšie zásielky (od celkovej hmotnosti cca 500 g) sú posielané ako Balík na poštu- balík je uložený na Vašej doručovacej pošte, príde Vám SMS s podacím číslom, na základe ktorého Vám balík na pošte vydajú.

Po podaní zásielky na pošte obdržíte od nás potvrdzovací e-mail.

Kuriérom GLS - objednávky do 60,00 € s DPH (poplatok 2,50 € s DPH)

Dodanie zásielky je nasledujúci pracovný deň odo dňa vyskladnenia zásielky z lekárne. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu sú odosielané v pondelok. Tovar si môžete nechať poslať na dobierku (príplatok za dobierku je +1,00 € s DPH) alebo zaplatiť vopred kartou online.

O odoslaní zásielky na kuriérsku spoločnosť obdržíte od nás potvrdzovací e-mail, následne Vás bude ohľadne doručenia kontaktovať spol. GLS formou SMS správy na Váš telefón.

Zásielkový výdaj sa realizuje len na území Slovenskej Republiky!

Možnosti platby

V hotovosti alebo kartou prostredníctvom POS terminálu pri osobnom odbere priamo v kamennej lekárni. (ZADARMO)

Kartou online – WebCard (ZADARMO)

WebCard je online platobná brána UniCredit Bank a. s., ktorá umožňuje obchodníkom akceptovať na svojich e-shopoch platby prostredníctvom platobných kariet. WebCard je postavený na technologickom štandarde 3D Secure, ktorý podporujú dve najväčšie kartové asociácie MasterCard a Visa pod označeným Verified by VISA a MasterCard SecureCode. Obchodník pritom nemá prístup k informáciám o platobnej karte zákazníka.

Online kartou je možné zaplatiť zásielky pre osobný odber, rovnako aj zásielky odosielané prostredníctvom kuriéra alebo pošty.

Podporované platobné karty - visa, maestro, dinners club

Dobierka (príplatok +1,00 € s DPH)

Za zásielku môžete zaplatiť v hotovosti na pošte (pri doručení Slovenskou poštou) resp. priamo kuriérovi (pri doručení kuriérskou spoločnosťou GLS).

Dokumenty